SYSTEMY

baner_gora_05 kopia

CO NAS WYRÓŻNIA NA RYNKU ?

 

SYSTEMY TIZ IMPLEMENTS 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci świadomie podejmowali decyzje. Każda osoba, która zgłosi się do TIZ Implements otrzyma fachową pomoc oraz wsparcie, ponieważ jako eksperci w dziedzinie obróbki skrawaniem zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo kłopotliwy dla klientów może okazać się wybór właściwych narzędzi. 

Duża liczba ofert na rynku i obszerne katalogi zawierające specyficzne nazewnictwo; brak czasu; konieczność precyzyjnego oszacowania kosztów i wreszcie dostosowanie oferty do rzeczywistych potrzeb danej firmy – to tylko niektóre problemy, z jakimi zmagają się osoby dokonujące zakupu narzędzi skrawających. 

Po przeanalizowaniu potrzeb klientów i trudności, które napotykają, postanowiliśmy dodać do naszej oferty dwie wyróżniające nas na rynku usługi – szkolenia oraz systemy wspomagające. Dzięki nim osoby, które wybrały TIZ Implements, mają szansę zdobyć wiedzę oraz samodzielnie zawęzić wybór narzędzi, uwzględniając w pierwszej kolejności specyfikę swojej firmy. W ten sposób wspomagamy naszych klientów w drodze do celów, które sobie wyznaczyli. 

 

TIZ – IMPLEMENTS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

informuje o realizacji projektu

„Wdrożenie systemu B2B usprawniającego współpracę z odbiorcami w obszarze ofertowym, sprzedażowym i rozliczeniowym”

Współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.

Działanie 8.2

Termin realizacji projektu: 01.07.2014 – 31.10.2015

eu2 Drukowanie      eu1

 „Dotacje na innowacje” „Inwestujemy w waszą przyszłość” Dokumentację aplikacyjną przygotowała Firma Signum – Dotacje Unijne.

   

logo parplogo ueefrr_l-kolor

DOTACJE NA INNOWACJE – Inwestujemy w Waszą przyszłość

Wdrożenie Planu rozwoju eksportu milowym krokiem w rozwoju TIZ-IMPLEMENTS Sp. z o.o.

TIZ-IMPLEMENS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością 

Okres realizacji: 2013 - 2015

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO